Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów hurtownia budowlana Irfar
oprócz materiałów potrzebnych przy pracach dekarskich wprowadziła do swojej oferty wypożyczalnie sprzętu budowlanego niezbędnych przy remontach pokryć dachowych.

zsypy koszowe

W związku z tym na liście produktów nie mogło zabraknąć praktycznych zsypów do gruzu. Charakteryzują się one wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i trwałością. Wszystkie części składowe – elementy zsypowe i zaczepy wykonane są z wysokojakościowych materiałów. Za pomocą zsypów możliwe jest nie tylko szybkie, ale także bezpieczne zrzucanie gruzu do specjalistycznego kontenera. Konstrukcja oferowanych przez nas zsypów usprawnia pracę i zapobiega przedostawaniu się pyłu i drobnych odpadków na zewnątrz.

Następnym elementem niezbędnym przy pracach dekarskich, które posiadamy w oferciewyciągarka geda wynajmu są wciągarki budowlane firmy Geda. Są to urządzenia, które zapewniają wygodę i komfort pracy na budowie. Wciągarki można montować do konstrukcji rusztowaniowych lub pomiędzy stropami budynku. Bogata oferta dostępnych wysokości roboczych pozwala na bezpieczny, sprawny, a zarazem komfortowy transport materiałów. Dla naszych Klientów wybraliśmy wciągarki firmy Geda.

Zapraszamy do współpracy firmy dekarskie oraz osoby indywidualne.